Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,

Την Παρασκευή 25-10-2019 θα πραγματοποιηθεί η σχολική γιορτή για την 28η Οκτωβρίου στο Πολιτιστικό Κέντρο Ευόσμου. Η εκδήλωση είναι ανοιχτή για τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών μας.  Η προσέλευση μαθητών και γονέων θα γίνει από τις 10.15 έως 10.20 στο Πολιτιστικό Κέντρο. Χώρος συγκέντρωσης θα είναι η πίσω αυλή του Πολιτιστικού (να σημειωθεί ότι στον ίδιο χώρο θα πραγματοποιηθεί εκδήλωση από άλλο σχολείο του δήμου μας πριν από τη δική μας, επομένως καλό είναι να μην εισέλθετε στον εσωτερικό χώρο του Πολιτιστικού Κέντρου). Οι γονείς θα παραλάβουν τα παιδιά στις 11.30 από τον ίδιο χώρο.

Τέλος, σας ενημερώνουμε ότι την ίδια μέρα η Πρωινή Ζώνη και το Ολοήμερο Πρόγραμμα δε θα λειτουργήσουν. Η μαθητική τσάντα θα παραμείνει στο σχολείο από την Πέμπτη 24/10/2019. Τη Δευτέρα 28/10/2019 θα πραγματοποιηθεί η μαθητική παρέλαση για την εθνική επέτειο.