Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,

Την Κυριακή 25 του Μάρτη θα γίνει η καθιερωμένη μαθητική παρέλαση, στον δήμο μας, για τον εορτασμό της Εθνικής μας Επετείου. Η Σημαιοφόρος μας (ΣΤ1) καθώς επίσης  οι παραστάτες και η ταμπελοφόρος του Σχολείου μας (ΣΤ1) θα πρέπει να βρίσκονται, στις 10:20 π.μ. έξω από τον Ιερό Ναό του Ευαγγελισμού της Θεοτόκου, στον Εύοσμο. Η Κα Μάρθα Σωτηριάδου, θα περιμένει τους μαθητές του σχολείου μας την προαναφερθείσα ώρα και στον συγκεκριμένο χώρο. Οι μαθητές της Ε΄και ΣΤ΄τάξης, οι οποίοι και θα παρελάσουν, θα πρέπει να βρίσκονται μπροστά από το κατάστημα της Τραπέζης Πειραιώς στις 11:10 όπου και θα τους περιμένει ο κος Αθανάσιος Σιάτρας,  Υπεύθυνος εκπαιδευτικός Φυσικής Αγωγής και ο εκπαιδευτικός Νικόλαος Τσαμπάζης. Μετά το τέλος της παρέλασης, οι γονείς θα παραλάβουν τους μαθητές μας, μπροστά από την εκκλησία του Ιερού Ναού του Ευαγγελισμού της Θεοτόκου.

*Προσοχή την Κυριακή 25 του Μάρτη αλλάζει η ώρα. Οι προαναφερθείσες ώρες ισχύουν με την αλλαγή της ώρας – θερινή ώρα.

Χρόνια Πολλά