Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,

Το σχολείο μας, στα πλαίσια της συνεργασίας με το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων, διοργανώνει συνάντηση της Ψυχολόγου του σχολείου μας κας Ηλιάδου Παρασκευής με τα μέλη του (γονείς και κηδεμόνες των μαθητών μας).

Το θέμα της συνάντησης είναι:  «Συστατικά Επιτυχημένης Επικοινωνίας με το Παιδί μας». Πρόκειται για ομιλία με βιωματικά/διαδραστικά στοιχεία (2 παραδείγματα εξάσκησης στις τεχνικές) και χρόνο για απορίες/συζήτηση στο τέλος. Η συνάντηση είναι προγραμματισμένη να διαρκέσει σαράντα λεπτά και θα πραγματοποιηθεί μέσω της ψηφιακής πλατφόρμας webex την Τρίτη, 9/3/2021.

Όλες οι απαραίτητες πληροφορίες της τηλεδιάσκεψης (ώρα, σύνδεσμος δωματίου κλπ.) σας έχουν αποσταλεί με προσωπικά μηνύματα στις ηλεκτρονικές σας διευθύνσεις.

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για τη συνεργασία και κατανόηση.

Αναστάσιος Κοσσυφίδης