Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,

Με βάση την τελευταία ΚΥΑ  με Αριθμ. Δ1α/ΓΠ.οικ. 13805/3-3-2021  «Έκτακτα μέτρα προστασίας της δημόσιας υγείας από τον κίνδυνο περαιτέρω διασποράς του κορωνοϊού COVID-19 στο σύνολο της Επικράτειας για το διάστημα από την Πέμπτη, 4 Μαρτίου 2021 και ώρα 6:00 έως και την Τρίτη, 16 Μαρτίου 2021 και ώρα 6:00», η Περιφερειακή Ενότητα Θεσσαλονίκης εντάσσεται στο επίπεδο πολύ αυξημένου κινδύνου και ως εκ τούτου παρατείνεται η αναστολή της δια ζώσης λειτουργίας της σχολικής μας μονάδας έως και την Δευτέρα 15 Μαρτίου 2021.

Τα μαθήματα των μαθητών θα πραγματοποιούνται με τηλεκπαίδευση (χρήση πλατφόρμας Webex) κατά τις μεσημεριανές ώρες και με βάση το πρόγραμμα που έχει ήδη οργανωθεί από τη σχολική μας μονάδα.

Σας παρακαλούμε όπως επισκέπτεστε πολύ συχνά την επίσημη ιστοσελίδα του σχολείου μας προκειμένου να ενημερώνεστε άμεσα για τη λειτουργία του τις επόμενες ημέρες.

Σας ευχαριστούμε για τη συνεργασία