Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,

Με βάση την ανακοίνωση οριζόντιας αναστολής λειτουργίας όλων των σχολείων της χώρας Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (πλην των σχολείων Ειδικής Αγωγής) που εξέδωσε ο υφυπουργός Πολιτικής Προστασίας και Διαχείρισης Κρίσεων Νίκος Χαρδαλιάς στην τακτική ενημέρωση των συντακτών του υπουργείου Υγείας στις 12/3/2021, σας ενημερώνουμε ότι παρατείνεται η αναστολή της δια ζώσης λειτουργίας της σχολικής μας μονάδας έως και τη Δευτέρα 29 Μαρτίου 2021.

Τα μαθήματα των μαθητών θα πραγματοποιούνται με τηλεκπαίδευση (χρήση πλατφόρμας Webex) κατά τις μεσημεριανές ώρες και με βάση το πρόγραμμα που έχει ήδη οργανωθεί από τη σχολική μας μονάδα.

Σας παρακαλούμε όπως επισκέπτεστε πολύ συχνά την επίσημη ιστοσελίδα του σχολείου μας προκειμένου να ενημερώνεστε άμεσα για τη λειτουργία του τις επόμενες ημέρες.

Σας ευχαριστούμε για τη συνεργασία